serveroffer.lt forum


Efektyvi reklama internete - Google reklama :: #1 pozicija

Čia galite reklamuoti savo serverius ir svetaines

Efektyvi reklama internete - Google reklama :: #1 pozicija

Postby mindaugulis » 2021 Aug 25, 14:18

Pasaulyje populiariausia paieškos sistema Google. Norint pritraukti verslui daugiau klientų, dažniausiai renkamasi Google arba Facebook reklama. Patekti į Google #1 poziciją nėra taip lengva ir greitai, jeigu norite ten atsidurti nemokamai (SEO reklama). Optimizavimas paieškos sistemoms užtrunka bene pusę metų ir ilgiau. Tačiau ką daryti, jei klientų reikia šiandien? Google Ads reklama - reklamos forma, kai pirmoje Google mokamos reklamos pozicijoje galite atsidurti dar tą pačią dieną.
Rekalma internete:
    + Daugiau klientų.
    + Būkite matomi.
    + Sugrįžtantys klientai.
    + Lojalumo skatinimas.
    + Pelningumo rodiklių didinimas.
    + ...ir kiti verslo tikslai.
mindaugulis
 
Posts: 1
Joined: 2021 Aug 25, 14:10

Re: Efektyvi reklama internete - Google reklama :: #1 pozici

Postby Vidmantas » 2022 Mar 14, 17:47

Ar galite man parekomenduoti kokia nors programa, kad mano svetainė populiarus? Aš būsiu tikrai dėkingas čia dabar. Aš tikiuosi, kad jums tai padės dabar.
Vidmantas
 
Posts: 10
Joined: 2021 Nov 10, 13:24

Re: Efektyvi reklama internete - Google reklama :: #1 pozici

Postby Visvaldas » 2022 Mar 14, 19:09

Tai yra daugybė specialybių, kurias jūs turite. SEO man yra pats svarbiausias dalykas, nes turiu mažą svetainę, kurioje dirbu kaip pramoga. Gauti net vieną seo paslaugos kaina neseniai pasirodė sunku. Aš galvoju apie nuomos rinkodaros įmonė tai padaryti už mane. Kokios jūsų mintys apie tai? Ar manote, kad tai protingas žingsnis?
Visvaldas
 
Posts: 9
Joined: 2021 Nov 10, 12:33


Return to Spam - Off Topic

Who is online

Users browsing this forum: AlexCibe, Austinpes, Google [Bot], Ronaldot and 158 guests

cron