serveroffer.lt forum


www.l2spirit.lt nori įgivendinti projekta Maxload.

Paramos prašymai, siūlomų remti projektų aprašymai

www.l2spirit.lt nori įgivendinti projekta Maxload.

Postby ugnius » 2013 Jun 19, 21:04

Koks tai projektas - Tai yra lineage 2 GOD severis .
Projekto tipas - Pasipelnyti bei, pasiekti tai ko dar nieko nepasiekė Lietuvoje .
Kas iš to, kad parems - Ištikro paramos neprašytumėm ,bet pagalvoję geriau mes norim paleisti GoD dalį jos Lietuvoje nėra ir nėra buvę ir dar kokius 1 metus tikrai nebus tokio tipo serverių . Mums reikia paramos nes Vps turi būti labai stiprus, vs-14 plano kaip ir užtektu bet jai remtumėt tikrai norėtumėm net dar galingesnio . Nes pagalvokit 179 lt + reklamos išlaidos bei apsaugos , bet kitos acp sistemos ir webai , mes su l2spirit projektu tiek net per metus neuždirbame kiek mums reikėtu . Tad prašome paramos . Jai mus paremsit donate balansas keliaus tiesiai į serveroffer sąskaitą . Tad pagalvokit +4000 on ar daugiau pelnas manytumėm nesveikas turėtu būti .
Kas jus toks - Aš esu Trip bendruomenės įkurėjas bei savininkas valdau šiuos projektus www.l2spirit.lt www.tripfm.lt www.top.zones.lt bei sfg ir mūsų norimas įgyvendinti projektas www.l2maxload.lt .
Detalus aprašymas - Projektas yra gan rimtas GoD packas yra labai retas šiuo metu .bet perknisom visą netą ir radom unikalų sprendimą c6 varikliukas pritaikytas GoD versijai tai mus labai sužavėjo ,bet jungdami serverį tikrindami pack susidūrėme su labai daug bėdų . Labai daug bugų serveryje galima sakyti neįmanoma žaisti , bet mes kibome į darbus, maždaug 42 d. užtrukome bet pavertėm serverį skirtą žaidėjams jausti pvp stiliu hight rates . Mes tikrai tikime ,kad jai startuosim tikrai atsiras bugų ir tikrai didelių ,bet tai nebėda planuojami kai sav. updates tad per laiką mes juos ištaisysime visus . Bet nėra ko norėti serveris jug vienintelis Lietuvoje bet ir užsienio rinkoje vienetai . ! Tad prašome jumis paremti šį projektą . Kodėl negalime dirbti iš savo lėšų tokiam hostingui galingumo nelabai užtektų kiek turime bei reklamos ir kiti mokesčiai . Norime turėti galingą hostą ir gauti didelį pelną nes vis kas geriau +4000 ar su +200 visur yra skirtumai .
Jūsų kontaktai: Gmail tripfmlt@gmail.com skype - Trip.fm
ugnius
 
Posts: 1
Joined: 2013 Jun 19, 20:44

Return to Paraiškos

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron